Press "Enter" to skip to content

ЈКП “Водовод“-Битола: поради дефект без вода корисниците на “Филип Втори Македонски“

Известување,

-Поради уличен дефект, во текот на денешниот ден без вода ќе бидат корисниците од улицата “Филип Втори Македонски“, пранешна “Иван Милутиновиќ.

Водоснабдувањето ќе биде прекинато се до завршувањето на активностите.

ЈКП “Водовод“-Битола

More from ВестиMore posts in Вести »