Press "Enter" to skip to content

ЈКП “Водовод“ Битола: денес и утре од 9 до 13 часот без вода улицата “Кленовец“

ЈКП “Водовод“ – Битола известува дека во текот на денешниот и утрешниот ден, 5 октомври и  6 октомври 2021 година од 9 до 13 часот поради изведување на градежни работи од страна ЈКП “Нискоградба“ Битола, со прекинато водоснабдување ќе бидат корисниците на дел од улицата “Кленовец“.
 
Водоснабдувањето ќе биде прекинато до завршување со активностите.
More from ВестиMore posts in Вести »