Press "Enter" to skip to content

Во Битола прoменливо облачно и нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер

Денес, среда, 8 јуни, во Битола, според прогнозите на метеролозите на Управата за хидрометеоролошки работи, времето ќе биде прoменливо облачно и нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Температурата во Битола до 27 степени. УВ=7

Утре, четврток, 9 јуни, во Битола, времето ќе биде прoменливо облачно и нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Температурата во Битола до 27 степени. УВ=7

More from ВестиMore posts in Вести »