Press "Enter" to skip to content

Акција, 20% попуст на производи на “Bioderma“ во аптеките на “Роса Вита“

Во аптеките на “Роса Вита“ можат да се набават произоди на акција со попуст од 20%:

BIODERMA Sebium H2O мицеларна вода 500 ml, прочистувачка мицеларна вода.

-Чисти и отстранува шминка,

Не ја суши кожата.

Ја регулира продукцијата на себумот.

-Ефикасно чистење со дополнителна хидратација.

BIODERMA Sensibio H2О мицеларна вода 500 ml, мицеларна вода за чувствителна кожа.

-Ја отстранува шминката од лицето и очите. Ја смирува кожата и

Го поттикнува природен баланс.

BIODERMA NODE DS+ интензивенн шампон против првут 125 ml

-ослободува од непријатното чувство на чешање,

-го смирува црвенилото и

-го чисти тврдокорниот и упорен првут.

“Роса Вита“, секогаш тука за Вас.

Посетете нè:
📍Јанко Палигора бр. 20 (наспроти телевизја Тера)