Press "Enter" to skip to content

Фото на денот: после невремето виножито и молња

Битола попладнево за зафати невреме пр0следено со врнежи, ветер и грмотевици.

По невремето со фото-објективот забележавме ретка прилика да фотографираме виножито и молња или “ѕуница и секајца“.

More from ВестиMore posts in Вести »