Press "Enter" to skip to content

Во “Роса вита“ промотивни цени на омилените брендови

Новогодишните празници се нашиот омилен дел од годината!

Доколку сте во потрага по одличен новогодишен подарок со кој дефинитивно нема да погрешите, препорачуваме дел од козметичките колекции на омилените брендови, особено кога може истите да ги купите по промотивна цена!

20% ПОПУСТ💥 на следните брендови:

-“Uriage“

-“Weleda“

-“Embryolisse“

-“Dr. Hauschka“

-“Bioderma“

Посетете нè:
Ве очекуваме.

✨Роса Вита, секогаш тука за Вас.✨