Press "Enter" to skip to content

Во најубавото време од годината попуст во “Роса Вита“ на производи на “Weleda“, “Embryolisse“, Bioderma“, “Dr.Hauschka“

Ова е најубавото време од годината! И кој е подобар начин да се разгалите себеси или вашите сакани, од 20% попуст на сите производи во “Роса Вита“за нега на кожа од брендовите:
 
-Weleda
-Embryolisse
-Bioderma
-Dr.Hauschka
 
Овие доверливи брендови имаат сè што ви е потребно за здрава, блескава кожа, од навлажнувачки креми до средства за чистење на кожата. Купете си ги вашите омилени производи и подарете одлична кожа за оваа празнична сезона.
 
Посетете нè:
 
Ве очекуваме, “Роса Вита“, секогаш тука за Вас.