Press "Enter" to skip to content

Се запали “ауди“ на Црн Мост во Битола (фото+видео)

Околу 14 часот и 15 минути кај месноста “Црн Мост“ во Битола, поточно на кружниот тек се запали патничко моторно возило, марка “ауди“ со ресенски регистарски таблички.“Аудито“ според очевидците се запалило во возење, но за среќа нема повредени.

Сообрачајот го регулираше сообраќајната полиција.

More from ВестиMore posts in Вести »