Press "Enter" to skip to content

Празниците конечно завршија, време е за акција, “Tummy Tox“ во аптеки “Роса Вита“

Доволно беше прекумерното уживање во прекрасно подготвената храна и одложувајќи сè за утре, време е да почнеме да се чувствуваме подобро со “Tummy Tox“!

💥30% ПОПУСТ💥 НА:

-“Tummy Tox Daily Kick Tea“ – чај кој ќе го разбуди и забрза метаболизмот и помага во согорување на мастите

-“Tummy Tox Pure Me Tea“ – чај со специјална функционална хербална мешавина за ефикасно ослободување на вашето тело од токсините, која нуди поддршка на црниот дроб, бубрезите и цревата.

-“Tummy Tox Shape Me Shake“ – протеински шејк од лешник за обликување на вашето тело и побрза регенерација после тренинг. Исто така, одличен е за меѓу оброците кога сакате нискокалорична ужина!

Време е за акција со #TummyTox 🫵

📍Посетете нè:
➡️ https://goo.gl/maps/hpjxeoMqsmNfZL3E7
➡️ https://goo.gl/maps/U4mUR4bGoUkoHG5p8
✨Ве очекуваме.

“Роса Вита“ – секогаш тука за Вас.

More from КомерцијаMore posts in Комерција »