Press "Enter" to skip to content

СВР Битола: 60 годишен маж со тврд предмет нападнат од сопругата

На 09.04.2023 во СВР Битола, 60-годишен маж од битолско село пријавил физички бил
нападнат од неговата сопруга на возраст од 57 години, која употребила и тврд предмет.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

More from ВестиMore posts in Вести »