Press "Enter" to skip to content

Обиколницата над Битола затворена поради сообраќајка

Службата за помош и информации на Авто мото сојузот на Македонија утрово со изветување кое се однесува на патниот правец од Битола кон Ресен, во кое стои:

ПРЕКИН НА СООБРАЌАЈ: 

Патот од Битола кон Ресен на обиколницата е затворен поради сообраќајна незгода.

More from ВестиMore posts in Вести »