Press "Enter" to skip to content

Во “Winter Sports Shop“ – Гостивар се на едно место за велосипедизам и планинарење (фотогалерија + видео)

“Winter Sports Shop“ – Гостивар е местото каде што можете да купите комплетна опрема за велосипедизам или да изнајмите секаков вид на опрема за да уживате во возењето на велосипед на планина, или едноставно да планинарите.

Во “Winter Sports Shop“ – Гостивар за да уживате во возењето велосипед и при тоа да бидете безбедни може да купите или изнајмите за безбедно возење, заштитни шлемови – “кациги“, нови, од сите брендови и големини, со задно светло, кабел за полнење и торба, а ги има сертифицирани за “Full Face Downhill Helmets“, кои се увоз од Германија.Во продавниците на “Winter Sports Shop“  има вело патики, ракавици и очилата од сите брендови.

“Winter Sports Shop“ – Гостивар, продава и изнајмува велосипеди и опрема од сите светски брендови. Тука ќе најдете машки и женски велосипедски функционални шорцеви, пропустливи за воздух, идеални за топло време, кои го носат познати спортисти, во безвременски бои кои совршено се комбинираат со секоја горна облека. Тука се продаваат и професионални дресови од реномирани светски производители.Во “Winter Sports Shop“ има, делови, опрема, додатоци, педали и внатрешни и надворешни гуми, во голем избор, НОВИ, разни големини од врвни брендови и секако по најниски цени.Во рамки на “Winter Sports Shop“ работи и “Rent A BIKE MAVROVO“, во Маврови Анови и Гостивар, каде можете во секое време да изнајмите велосипед, заедно со опрема, ракавици, заштитен шлем, наочари и друга вело облека.За квалитетот и цените на она што го нуди “Winter Sports Shop“ – Гостивар не треба да се зборува, бидејќи на сите свои муштетии им нудат врвен квалитет и поволни цени.“Winter Sports Shop“ – Гостивар, телефон 070 613 618 и на социјалните мрежи и вибер. Порачаниот производ го добивате веќе наредниот ден.