Press "Enter" to skip to content

Билтен на МВР: уапсено 30 годишно лице за марихуана

На 27.10.2023 во 18.30 часот во Битола, полициски службеници го лишиле од слобода 30 годишното лице од Битола, затоа што кај него била пронајдена и одземена марихуана.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

More from ВестиMore posts in Вести »