Press "Enter" to skip to content

Промотивни “La Roche-Posay“ сетови во “Роса Вита“

Со “La Roche-Posay“ сетовите, не само што ќе се снабдите со омилените производи за висококвалитетна секојдневна рутина на нега на кожата, туку истовремено и ќе заштедите!

La Roche-Posay Effaclar гел + ПОДАРОК Effaclar Duo(+) крем

La Roche-Posay Cicaplast B5 серум + ПОДАРОК Hyalu B5 серум

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+, Lipikar Baume Light AP+m и Cicaplast Baume B5

Посетете нè:

📍 https://goo.gl/maps/hpjxeoMqsmNfZL3E7