Press "Enter" to skip to content

Во Битола сончево, температурата до 12 месеци

Денес, петок, 16 февруари, во Битола според прогнозите на метеоролозите на Управата за хидрометеоролошки работи, времето ќе биде сончево со слаб ветер од северен правец. Температурата во Битола до 12 степени.

Утре, сабота, 17 февруари, во Битола, времето ќе биде сончево и тивко. Температурата во Битола до 13 степени.

More from ВестиMore posts in Вести »