Press "Enter" to skip to content

Фото вест: падна дрво кај “Борово“ во Битола – поклопи автомобил

Поради силниот ветар која ја зафати Битола пред еден час големо дрво падна кај поранешното “Борово“.Паднатото големо дрво го поклопи автомобилот кој беше паркиран на паркингот.

More from ВестиMore posts in Вести »