Press "Enter" to skip to content

Posts published in “Спорт”

Горан Кузмановски ново засилување на РК Еурофарм Работник

Ракометниот клуб Еурофарм Работник денес ги заврши разговорите со Горан Кузманоски и тој го стави потписот на договор. Поранешниот репрезентативец Кузмановски потпиша договор до крајот…