Press "Enter" to skip to content

Posts published in “Спорт”

Над двеста основци и средношколци на државно, на ски-патеката “Копанки“ (фотогалерија)

На ски-патеката “Копанки“ над планинарскиот дом “Копанки“ се одржа државното првенство во скијање во дисциплината велесламом. На ова натпреварување покрај основците и средношколците од Битола…

Mission News Theme by Compete Themes.