Press "Enter" to skip to content

Posts published in “Спорт”

ФК Пелистер во декември аплицирал за УЕФА лиценца за 2018/2019 година

Фудбалската федерација на Македонија деновиве ги соопшти фудбалските екипи кои во декември изнинатата година ги доставиле апликациите за лиценцирање за натпреварување за наредната сезона. Управата…

Mission News Theme by Compete Themes.