Press "Enter" to skip to content

Bitola News

Битолчанец починал на царински терминал на преминот Табановце

Возач од Битола со иницијали П.Ц. во текот на вчерашниот ден бил пронајден починат на царинскиот терминал на Табановце, информираат од Регионалниот центар за управување…