Press "Enter" to skip to content

Bitola News

Еурофарм Работник домаќин, цела сала за Пелистер (фото)

Иако на првото ракометно градски дерби екипата на Еурофарм Работник беше домаќин, гостинската екипа на Пелистер во ниту еден момент од натпреварот не се почуствува…