Press "Enter" to skip to content

Bitola News

Тренинг победа на Еурофарм Работник, Пролет предвреме се предаде (фото)

Еурофарм Работник – Пролет 35:26 (20:10) Ракометарите на Еурофарм Работник лесно дојдоа до победа над екипата на Пролет во натпревар во кој гостите ниту се…