Press "Enter" to skip to content

Bitola News

Пелистер ќе “брка“ полуфинале без Ковачев и Марковски

Утре на градскиот стадион под Тумбекафе во Битола ќе се одигра првиот четвртфинален натпревар од фудбалскиот куп на Македонија, а екипата на Пелистер ќе биде…

Mission News Theme by Compete Themes.