Press "Enter" to skip to content

Bitola News

Загина 19 годишник од Битола (Фото од местото на несреќата)

Битолчанец на возраст од 19 години загина утрово во 7:55 часот на патот Битола-Прилеп кај местото викано Петилеп во сообраќајна незгода која се случила помеѓу…