Press "Enter" to skip to content

Bitola News

Кадетите ја помина Ренова, Пелистер со три категории во полуфинале од Купот

Пелистер – Ренова 4:2 (0:2) (кадети) Кадетите на Пелистер, денес, на стадионот “Павел Шатев“ во Битола (ќумурно игралиште) се надминаа себеси во второто полувреме и…