Press "Enter" to skip to content

СВР Битола: 55 годишен маж нападнат од жена во Градскиот парк

На 20.08.2023 во 14.00 часот во СВР Битола, Д.Ѓ. (55) од Битола пријавил дека на 19.08.2023
19.00 часот во Градскиот парк во Битола , тој и С.С. биле физички нападанти од едно женско
лице.

Се работи на расчистување на случајот.

More from ВестиMore posts in Вести »