Press "Enter" to skip to content

Во Битола сончево, температурата до 11 степени

Денес, четврток, 15 февруари, во Битола според прогнозите на метеоролозите на Управата за хидрометеоролошки работи, времето ќе биде сончево со слаб до умерен ветер од северен правец. Температурата во Битола до 11 степени.

Утре, петок, 16 февруари, во Битола, времето ќе биде утрото студено, во текот на денот сончево со слаб ветер од северен правец. Температурата во Битола до 11 степени.

More from ВестиMore posts in Вести »