Press "Enter" to skip to content

Posts published in “Совети”

Фото вест: “Рибари“ со оригинален транспарент “смештај дан требит“

Навивачката група “Рибари“ од Охрид беше на трибините во спортската сала “Боро Чурлевски“ на натпреварот од Супер ракометната лига Пелистер – Охрид и ја бодреа…