Press "Enter" to skip to content

Posts published in “Спорт”

Заврши есенскиот дел во младинските фудбалски лиги, Пелистер екипно осми на табелата

Денес со одигрувањето на последното коло во сите четири категории,  од Супер младинската лига на Македонија, заврши и официјално есенскиот дел. Младинските екипи на Пелистер,…