Press "Enter" to skip to content

Posts published in “Спорт”

Победа на одбојкарките на Пелистер Волеј во Купот и пласман во полуфиналето

Пелистер Волеј – Македонија Макс 3:0 (25:03, 25:11, 25:10) Синоќа во спортската сала на средното медицинско училиште “Д-р Јован Калаузи“ одбојкарките на Пелистер Волеј ја отворија…

Mission News Theme by Compete Themes.