Press "Enter" to skip to content

Posts published in “Спорт”

ФК Пелистер и официјално остана без уште еден фудбалер, а и без тренер од младинскиот погон

Иако неофицијално се знаеше дека и фудбалерот на Пелистер, Благојче Љамчевски, ќе замине од клубот, сепак до официјализирање на тоа деновиве. Љамчевски, во Битола, стави…

Mission News Theme by Compete Themes.