Press "Enter" to skip to content

Posts published in “Забава”

“Нокаут“, Игор Џамбазов, Фолтин… на концертот кој го организира “ЈК Травел“ (фотогалерија)

Фантастичната атмосфера во “СН Сообраќаен центар“, повеќе часа музика од различни жанрови за сите вкусови на повеќе илјади љубители на музиката.На синоќешниот концерт на групата…