Press "Enter" to skip to content

Bitola News

Евро-гол на Иве Трифуновски во 87 минута за три важни бода за Пелистер (фото)

Пелистер – Работнички 3:2 (2:1) Екипата на Пелистер со голот на Иве Трифуновски, кој постигна евро-гол, на само три минути до крајот на натпреварот, забележа…