Press "Enter" to skip to content

Bitola News

Заврши фудбалската сезона 2017/18 од идната Пелистер второлигаш

Шкендија – Пелистер 4:0 (1:0) Со одигрувањето на последното коло од Првата фудбалска лига заврши фудбалската сезона 2017/18 која Пелистер и љубителите на фудбалот во…

Mission News Theme by Compete Themes.