Press "Enter" to skip to content

Bitola News

Младинско финале во одбојка, Фит Фан први, Пелистер вицешампион (фотогалерија)

Пелистер Волеј – Фит Фан Волеј 2:0 (25:21, 25:16) Во спортската сала на Средното медицинско училиште се одржа завршницата од младинската лига во која екипата на…