Press "Enter" to skip to content

СВР Битола: по расправија со две лица, едниот му се заканил со пиштол

На 08.08.2019 во 22:00 часот во СВР-Битола,  С.Р. (75) од Битола, пријавил дека на паркинг на комплекс во Битола, по расправија со две лица, едно од нив му се заканило со пиштол и веднаш го напуштило местото на настанот.

Се превземаат мерки за расчитување на настанот.   

More from ВестиMore posts in Вести »