Press "Enter" to skip to content

Во Битола прoменливо облачно и нестабилно

Денес, сабота, 20 август, во Битола времето ќе биде прoменливо облачно и нестабилно, со повремен пороен дожд и грмежи. Температурата во Битола до 32 степени.

Утре, недела, 21 август во Битола времето ќе биде рoменливо облачно и нестабилно, со пороен дожд и грмежи. Температурата во Битола до 32 степени.

More from ВестиMore posts in Вести »