Press "Enter" to skip to content

Posts published in “Спорт”

Куманово реагира, но победата на ракометарките на Пелистер заслужена

Во последното коло од женската Супер ракометната лига, екипата на Пелистер забележа вредна победа, против нивниот најголем ривал за подобар пласман, екипата на Куманово од…