Press "Enter" to skip to content

Bitola News

Дербито од тренерски агол: Марковски со оставка, Темелковски со пофални зборови за неговиот тим

По поразот во првото коло од разигрувањето, плеј-офот во првото коло, екипата на Пелистер остана без тренер, откако на ракометарите во соблекувалната им соопштил дека…