Press "Enter" to skip to content

Posts published in “Битола”

Денес нова градска ракометна пресметка, Пелистер “домаќин“ на Еурофатм Работник

Денес со одигрувањето на ракометниот натпревар во Битола помеѓу екипите на Пелистер и Еурофарм Работник започнува последната фаза од Супер лигата, ќе се играат реванш…

Mission News Theme by Compete Themes.