Press "Enter" to skip to content

Posts published in “Спорт”

За Купот, Пелистер во Бутел, Еурофарм Работник домаќин, ракометарките во Гевгелија

Во просториите на Ракометната федерација на Македонија се одржа извлекувањето за четвртфиналните групи од Купот, а двете битолски машки екипи беа носители на групи и ја…