Press "Enter" to skip to content

Bitola News

Одбојкарките на Пелистер Волеј поразени дома од екипата на Планет

Пелистер Волеј  – Планет 0:3 (19:25, 21:25, 16:25) Одбојкарките на Пелистер Волеј во рамките на 10 коло од сениорска државна Лига на Македонија забележаа пораз од…