Press "Enter" to skip to content

Bitola News

Денес првиот тест на Томче Петрески против Пролет во второто коло од плеј-офот

По паузата која ја имаа ракометарите поради настаните од неделата на ракометот во нашата држава денес продолжува второто коло од плеј-офот. Екипата на Пелистер, денес…