Press "Enter" to skip to content

Билтен на МВР: повторно врсничко насилство во Битола

Денес, на 15 октомври, 2023 година, во 00.30 часот во СВР Битола, 35 годишник од Битола пријавил дека на 14.10.2023 околу 22.15 часот во Битола, неговиот малолетен син бил физички нападнат од друг малолетник.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

More from ВестиMore posts in Вести »