Press "Enter" to skip to content

Bitola News

По семејна расправија, синот со нож во грб го избодел својот татко

Вчера во СВР Битола било пријавено дека на булеварот „1-ви Мај“ во Битолапри семејна расправија се случил голем инцидент. Осумнаесет годишнниот К.Ѓ. со нож го…

Mission News Theme by Compete Themes.