Press "Enter" to skip to content

Bitola News

Битолчанец убиен со четири куршуми, потоа запален во Прилепско

Вчера попладне во полициската станица во Прилеп било пријавено дека на патот кај село Беловодица, Прилепско, гори непознато лице. Веднаш по пријавата, на местото на…

Mission News Theme by Compete Themes.